Profesyonellere yakıt dağıtımında uzman AS 24 7 gün 24 saat Avrupa'nın tüm yollarında araç filonuza eşlik ediyor.

AS 24 istasyonları Avrupa'nın her yerinde

AS 24 ağı Avrupa'nın 29 ülkesini kapsıyor:

  • Ağır vasıtalara yönelik 1 200 ‘den fazla AS 24 istasyonu.
  • 15 000 ‘den fazla iş ortağı servis istasyonu.

Maksimum hizmete ulaşmak için gereksiz yere kilometre harcamamanız adına AS 24 ağındaki istasyonlar stratejik noktalarda bulunur:

  • AS 24 istasyonları en çok kullanılan karayolu kesişimlerinin yanı sıra Avrupa'daki ana lojistik platformlarının da yakınındadır.
  • AS 24 istasyonları genellikle şoförlerin rahatlığı için kolaylıklar sağlayan tesislerin yakınındadır: yıkama, güvenli otopark, restoran, duş…

AS 24 istasyonları ağır vasıtalara yöneliktir.

Profesyonel sürücüler için Avrupa’nın lider yakıt dağıtıcısı AS 24 servis istasyonları yakıt ikmali için harcanan zamanı iyileştirmenin yanı sıra kullanıcıların en fazla rahatlık duyacağı şekilde tasarlanmıştır. AS 24 istasyonları sizlere şunları sunar:

  • Ağır vasıtaların her türlü hareketini kolaylaştıracak şekilde geniş pompa aralıkları.
  • Yakıt ikmali sırasında bekleme süresini azaltmak için yüksek debili (10m3/sa) pompalar.
  • Hızlı tedarik için «çift depo dolum» ekipmanları.
  • İşlemleri kolaylaştıran basit ve çok dilli talimatlar sayesinde güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirmeniz için tamamı otomatik servis.

AS 24 PROFESYONEL SÜRÜCÜLERE UYGUN ÜRÜNLER SUNAR:

Image
diesel

Ağır vasıta filoları için referans bir yakıt. AS 24 yüksek nitelikli, tamamıyla ağır vasıtalara özel, oldukça rekabetçi fiyatlara sahip ürünler (Dizel, Zirai Araç Dizeli, Soğuğa Dayanıklı Dizel) sunar.

Image
adblue

AS 24 800’den fazla istasyonunu donatarak Avrupa’daki 1 numaralı AdBlue® tedarikçisi oldu. Dizel ve AdBlue® dolumlarını birleştiren AS 24 müşterilerinin istasyonda geçirdiği zamanı iyileştirmeyi garantiliyor.

Image
gnc
CNG

Sıkıştırılmış Doğalgaz. Hafif hidrokarbonların yüksek basınçta muhafaza edilmesiyle oluşan bir karışımdır.CNG, gürültüyü azaltırken, ağır vasıtaların kirletici madde emisyonunun sınırlandırılmasını sağlayan alternatif bir yakıttır.

Kullanıcının rahatlığını arttırma gayesiyle ağır vasıta filoları için en iyi yönetim araçlarıyla donatılan AS 24 sürekli olarak hizmetlerini geliştiriyor. Tamamı otomatik tüm istasyonlar, Avrupa'nın 29 ülkesinde 7 gün 24 saat açık.