KARTLAR
Image
nos_offres_-cartes
OTOYOLLAR
Image
as24_vignette_nos_offres_peages2
FİLO YÖNETİMİ
Image
as24_vignette_nos_offres_getion_flotte
HİZMETLER
Image
as24_vignette_nos_offres_services

AS 24 Avrupa'da tamamıyla ağır vasıtalara yönelik tek ağdır. Teklifler, günlük kullanıcıların rahatlığını arttırarak özel olarak araç filolarının yönetimini en uygun hale getirmek için planlanmıştır. Bir TotalEnergies yan kuruluşu olan AS 24, tüm profesyonel taşımacıların ihtiyacına cevap verir.

YAKIT KARTI: AS 24 AVRUPA'NIN HER YERİNDE YAKIT İKMALİNİZİ SAĞLAR.

AS 24 çipli kart teknolojisi ile verimli ve yenilikçi hizmetleri geliştirir.

İstasyonlara güvenli erişim için iki tür AS 24 kartı hizmetinize sunulmaktadır:

Daha fazla istasyona erişmek ister miydiniz? AS 24 EUROTRAFIC kartı size Avrupa'nın her yerinde, 15 000’den fazla iş ortağı istasyonu kapsayan bir ağın kapılarını açar.

İhtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri seçmek için, AS 24 Paketlerini inceleyin.

 

OTOYOL GEÇİŞ VE HARÇ ÖDEME: AS 24 SİZE AVRUPA YOLLARINI AÇIYOR!

Geçiş alanında AS 24 ‘ün deneyimlerinden yararlanın! AS 24 tüm otoyolları aşmanız veya Avrupa'daki vergileri yönetmeniz için uygun çözümler sunuyor.

PASSango: AS 24 ’ün Avrupa’daki vazgeçilmez otomatik geçiş cihazı

Bir kere dikiz aynasına yerleştirildikten sonra, PASSango otomatik geçiş cihazı, gişeden  geçmenizi sağlar. Ayrıca PASSango’yu kabul eden ağlardan da geçebilirsiniz.

  • Fransa PASSango otomatik geçiş cihazı tüm Fransa karayolları ağında ve Belçika Liefkenshoek tünelinde geçerlidir.
  • İberik PASSango otomatik geçiş cihazı tüm Fransa, İspanya, Portekiz karayolları ağında ve Belçika Liefkenshoek tünelinde geçerlidir.
  • Avrupa PASSango otomatik geçiş cihazıitüm Fransa, İspanya, Portekiz karayolları ağı ile Belçika, Avusturya, Danimarka, İsveç ağında geçerlidir.
  • EuroPilot PASSango otomatik geçiş cihazı tüm Fransa, İspanya, Portekiz karayolları ağı ile Belçika, Avusturya, Danimarka, İsveç ağında geçerlidir. Bu kutu, uydu takip ve yolda sorun olması durumunda uyarma servisi sayesinde filonuzdaki araçların tamamını görüntülemenizi ve konumlarını tespit etmenizi sağlar.

AS 24 EUROTRAFIC kartı ile daima daha uzağa gidin !

AS 24 EUROTRAFIC kartı Profesyonel taşımacılara özel bir çözümdür.

- 18 Ülkedeki otoyol geçişlerinizde size eşlik eder: Almanya / Avusturya / Belçika / Birleşik Krallık / Çek Cumhuriyeti / Danimarka / Fas / Fransa / Hollanda / İspanya / İsveç / İsviçre / İtalya / Lüksemburg / Polonya / Portekiz / Slovakya / Slovenya / .

- EUROTRAFIC kartı yabancı vergileri kolayca yönetmenizi sağlar.

- Yolda bir sorunla mı karşılaştınız? AS 24 EUROTRAFIC kartı size yol yardımı ve hukuki yardım sağlar. Avrupa'nın 40 ülkesinde 7 gün 24 saat hızlıca sorununuz giderilir.

AS 24 FİLO YÖNETİMİ FIRSATI: OTOYOL GEÇİŞİNİZİ KONTROL EDİN VE UYARILARI ALIN

Filonuzun yönetimini kolayca en uygun hale getirmek için CardAlert ve CardControl ’ü inceleyin. Müşteri Alanınızdan ulaşabileceğiniz bu iki çözüm, harcama limitlerinizi düzenlemenize veya filonuz bünyesinde bir sorun olması halinde anında uyarılmanıza olanak sağlar.

AS 24 HİZMET FIRSATI: OTOYOL GEÇİŞİNİZİ EN UYGUN HALE GETİRİN VE RAHATLIĞINIZI ARTTIRIN

Şoförlerin rahatlığı, araç filonuzun kolayca yönetimi veya dahası harcamalarınızın iyileştirilmesi için etkili bir hizmet yelpazesi vardır. AS 24 şunları yapmanızı sağlar:

  • Şoförlerinizin dijital takograf bilgilerine ulaşın.
  • Partnerimiz EuroVAT ile KDV ’nizi ve otoyol vergilerinizi geri alın.
  • Arıza durumunda yol yardımından veya cezaları ödemek için hukuki yardımdan yararlanın.
  • Otoyollarinizi kolaylaştırmak için otomatik geçiş cihazlarınızı yönetin.
  • Mobil uygulamalar üzerinden tüm ağ haberlerine ulaşın
  • Partnerlerimiz bünyesindeki kullanışlı hizmetlerden yararlanın: yıkama, otel, restoran vb.

Tüm AS 24 hizmetlerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. 7 Gün 24 saat, gerçek zamanlı olarak araç filonuzu kontrol ve takip edin. Ayrıca mobil uygulamalarımızı kullanarak uydu takip servisinden yararlanın.