AS24 nakliyecilere ve alt yüklenicilerine, iş olanaklarının artırılması, maliyetlerin azaltılması ve tarafların ilişkilerinin güçlenmesi için tüm paydaşlara fayda sağlayan üç taraflı bir kontrat sunuyor.

CONTRACT24: nakliye şirketleri, alt yüklenicileri ve müşterileri için yeni çözüm

 

 

CONTRACT24 ‘Hukuk Paketi’ ile alt yüklenicilerle iş yapma şeklinizi değiştirin. CONTRACT24 'Hukuk Paketi'ne SAYESİNDE

Yeni AS24 çözümümüzle nakliyeciler dünyanın dört bir yanına güvenle ürünlerini gönderebilir ve alt yüklenicilerle daha kolay iş yapabilir.

CONTRACT24 nakliye şirketlerinin AS24 sayesinde elde ettiği avantajları alt yüklenicileri ile paylaşmalarını sağlayan bir nakliye hizmeti çözümüdür.

Bu üç taraflı kontrat sayesinde AS24 ile birlikte çalıştığınız şirketler ve kendi nakliye şirketinize ek olarak alt yüklenicilerinizle uzun ömürlü ilişkiler kurabilmenizi sağlayacak sıkı bir işbirliği ortamı sunuyoruz.

Hem nakliyeci hem de alt yüklenici için somut faydalar sağlamasının yanında herhangi bir endişe veya risk duymadan işlerinizi artırabileceğiniz en iyi küresel nakliye çözümlerinden biridir.

 

 

CONTRACT24 ile nakliyecilere sağlanan faydalar

Nakliyeci olarak alt yüklenici kontratımıza katıldığınızda sayısız avantajdan yararlanabilirsiniz:

  • Alt yüklenici ile ilgili ayrıntılı verileri çevrimiçi olarak kontrol edebilir ve kullanımı kolay uygulamalarla AS24 kartını ne zaman kullandığını görebilirsiniz. Bu uygulamalar uyarı ayarlamak, kartın ayarlarını değiştirmek, konumları kontrol etmek, faaliyetleri izlemek ve çok daha fazlası için kullanılabilir.
  • Maliyet düşürme stratejilerine yönelik olarak son derece önemli olan alt yüklenicilerinizin sadakatini kazanmak için etkin bir çözüm sunar ve müşteri memnuniyeti sağlar.
  • Coğrafi, zaman ve bütçe limitleri söz konusu olduğunda AS24 kartının özelliklerini seçerek alt yüklenicilerinizin faaliyetlerini kontrol edebilirsiniz.
  • Alt yüklenicilerinizin faaliyetleri sayesinde komisyon olarak bazı kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu şekilde CONTRACT24 sayesinde tasarruf etmenin yanında alt yüklenicilerle çalışırken para da kazanabilirsiniz.

 

 

İstediğiniz AS24 avantajını alt yüklenicilerinizle paylaşın

CONTRACT 24, uluslararası nakliye hizmetini iyileştirmek üzere alt yükleniciler için de farklı fırsatlar sunar:

  • Her şey hazır: alt yüklenicinin ürünleri alması ve alt yüklenici sözleşmesi uyarınca taşıması yeterlidir.
  • Hizmetlerde KDV ve vergiler kolayca toplanabilir, bu şekilde alt yükleniciler net gelir elde eder ve nakit varlıklar daha kolay yönetilir.
  • Alt yüklenici şirket, AS24 istasyonları listesi sağlayan, istasyon konumu bulan, trafik ile ilgili gerçek zamanlı bilgilerin yanında farklı bilgiler sunan DRIVER uygulaması gibi sayısız kullanışlı hizmetlere erişebilir. Bunun yanında alt yüklenici 30 yıllık AS24 deneyiminden, 25'ten fazla ülkede otoyol ve istasyon servis hizmetlerinden ve 7/24 asistan hizmetinden yararlanabilir. Bu şekilde ürünleri daha kolay ve daha hızlı ulaştırmak mümkündür, bu da herkes için daha fazla iş olanağı anlamına gelir.